Rozsvícení Vánočního stromu v Novosedlicích 2023

03.12.2023

článek : Obec Novosedlice

Rozsvícení vánočního stromu v Novosedlicích3. prosince 2023 se v Novosedlicích konala akce Rozsvícení vánočního stromu v parku u autobusové zastávky Novosedlice, pošta.

V 16 hodin zahájil akci starosta obce Mgr. Štěpán Türb. Následovalo vystoupení dětí z Mateřské školky Čtyřlístek Novosedlice.

Poté vystoupili Tomáš Olšer (houslista Severočeské filharmonie) s hosty Jiřím Knottem (klavír) a Evou Boháčkovou (zpěv) z Teplické konzervatoře. Následovalo vyhlášení výsledků soutěže o nejlepší novosedlický perníček. Na prvním místě se umístila Radka Türbová, na druhém místě Adéla Křepelová, na třetím místě Ledvinková Michaela a na čtvrtém místě Ladislav Šedivý. Všichni soutěžící si odnesli poukaz na živého kapra nebo vstupenky do Botanické zahrady v Teplicích. Poté vystoupily děti ze Základní školy Novosedlice. Na konci vystoupení se starostou rozsvítily vánoční strom. Posledním vystupujícím byl Matěj Koudelka, který svou hudbou roztančil a rozehřál publikum .Na akci byli také stánkaři:

 Děti ze základní školy (výtěžek ze stánku jde na Galgo v nouzi - Proboštov)

Dílničky u Ylinor

Vánoční mejdlíčka od Sendy

New Sedlice Rebel's Novosedlice

 Ledvinková Michaela

Svíčky z Dubí

Pro děti byly připraveny soutěže a aktivity jako: Koulování s Olafem, Slalom s Elzou, Chytání rybiček, Posílání lodiček, Krájení jablíček, Malování perníčků, Ježíškova pošta

Velké poděkování patří:

Vystupujícím - Tomáši Olšerovi, Jiřímu Knotte, Evě Boháčkové, Matěji Koudelkovi a samozřejmě dětem a pedagogům ze Základní škola Novosedlice a MŠ Čtyřlístek Novosedlice.

Divadlo V Pytli 

Kulturně-sportovní komisi obce Novosedlice

RS-audio.cz 

Hvězdy života z.s 

Janě Zachové

Všem výše zmíněným stánkařům


A samozřejmě vám všem za účast.