KURZ MASKÉR ZRANĚNÍ 17.-19.1.2025

AKREDITOVANÝ KURZ MŠMT PRO PEDAGOGY (DVPP)

Školení je určeno jen pro absolventy programu "Základní normy zdravotnických znalostí pro pedagogické pracovníky" a/nebo "Zdravotník zotavovacích akcí".

Školení v rozsahu 24 hodin je určeno pedagogickým pracovníkům. Zejména se jedná o pracovníky mateřských, základních, středních a vysokých škol.

Školení v celkovém rozsahu 24 hodin je složeno z 5 hodin teoretické přípravy a 19 hodin praktického výcviku rozdělených do celkem 8 témat.

Cílem vzdělávacího programu je odborná příprava pedagogů v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků s cílem zvýšení odborné kvalifikace. Zaměřená je především na nauku maskování úrazových a neúrazových stavů, pro zpestření nauky první pomoci ve školách a ostatních vzdělávacích zařízeních, kdy se žákům díky maskování může přiblížit nauka praktického poskytování první pomoci v praxi.

Absolvent kurzu získá znalosti a dovednosti v poskytování maskování zranění, získá schopnost vytvořit modelové situace a propojit tak znalosti z tohoto kurzu v předmětech zaměřených na první pomoc.


KURZ PRO VEDOUCÍ ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ A AKTIVIT PRO DĚTI, ČLENY IZS A ZÁJMOVÝCH SPOLKŮ ČI SDRUŽENÍ

NEAKREDITOVANÉ 

Školení v celkovém rozsahu 24 hodin je složeno z 5 hodin teoretické přípravy a 19 hodin praktického výcviku rozdělených do celkem 8 témat.

Kurz je zaměřený především na nauku maskování úrazových a neúrazových stavů, například pro zpestření nauky první pomoci ve školách a ostatních vzdělávacích zařízeních, nebo pro vytvoření různých modelových situací při cvičeních IZS.

Absolvent kurzu získá znalosti a dovednosti v maskování zranění, získá schopnost vytvořit modelové situace nebo zpestřit nauku první pomoci.

Informace Vám zašleme do emailu nejpozději 1 měsíc před začátkem kurzu.

Kurzy jsou omezené počtem 15 účastníků.

POKUD MÁTE ZÁJEM O UBYTOVÁNÍ A STRAVU ZADEJTE PROSÍM TUTO INFORMACI DO POZNÁMKY PŘED ODESLÁNÍM OBJEDNÁVKY - V TOMTO PŘÍPADĚ BUDE ŘEŠENO FORMOU ZÁVĚREČNÍHO VYÚČTOVÁNÍ FAKTURY

Zvolte si variantu:

3 557,00 Kč