Příměstské tábory

NABÍDKA PŘÍMĚSTSKÝCH PĚTIDENNÍCH TÁBORŮ 2024

VŠEOBECNÉ INFORMACE

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ JE 10

Začátek programu je vždy v 8:00 a ukončení v 17:00 (lze se domluvit individuálně na pozdějším vyzvednutí)

Pro účastníky je zajištěna strava, program, 1x přespání s táborákem, výlet, zábava a nové poznatky. Další informace včetně programu a kontaktních osob dostanete do emailu uvedeného v přihlášce. V případě jakýchkoliv informací nás neváhejte kontaktovat.


Informace k příměstskému táboru 

Název: INDIÁNSKÉ LOUČENÍ S LÉTEM

Termín: 26.-30.8.2024 

Čas: svou ratolest nám můžete dovézt každý den od 7:00 – 8:30, kdy bude připraven náhradní program (pohádka). Vyzvednutí je mezi 17:00-17:30 (není-li domluveno jinak) Stravování a pitný režim: Každý den bude zajištěna dopolední svačina(ovoce, jogurt, pečivo nebo cornflakes), oběd (polévka, hlavní jídlo) a podvečerní svačina bude ve formě obloženého talíře (zelenina, pečivo, sýr, uzeniny, pomazánka nebo ovoce), pitný režim bude k dispozici – voda, šťáva, čaj. 

V Případě táboráku zvolíme cestu vaření v kotlíku na ohni nebo opékání vuřtů. Žádné dítě nenecháme trpět hladem, a proto se nebojte, v případě potřeby se vždy najde dobrota navíc. 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Jiří Herlitze Tel.:608306259 Email:info@hvezdyzivota.cz

Další informace získáte nejpozději 14 dní před začátkem tábora


PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - INDIÁNSKÉ LOUČENÍ S LÉTEM

DO KOLONKY " Doplňující informace" PŘI OBJEDNÁVCE ZADEJTE PROSÍM JMÉNONA PŘÍJMENÍ DÍTĚTE. Informace k příměstskému táboru Název: INDIÁNSKÉ LOUČENÍ S LÉTEM Termín: 26.-30.8.2024 Čas: svou ratolest nám můžete dovézt každý den od 7:00 – 8:30, kdy bude připraven náhradní program (pohádka). Vyzvednutí je mezi 17:00-17:30 (není-li domluveno jinak) Stravování a pitný režim: Každý den bude zajištěna dopolední svačina(ovoce, jogurt, pečivo nebo cornflakes), oběd (polévka, hlavní jídlo) a podvečerní svačina bude ve formě obloženého talíře (zelenina, pečivo, sýr, uzeniny, pomazánka nebo ovoce), pitný režim bude k dispozici – voda, šťáva, čaj. V Případě táboráku zvolíme cestu vaření v kotlíku na ohni nebo opékání vuřtů. Žádné dítě nenecháme trpět hladem, a proto se nebojte, v případě potřeby se vždy najde dobrota navíc. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Jiří Herlitze Tel.:608306259 Email:info@hvezdyzivota.cz Další informace získáte nejpozději 14 dní před začátkem tábora

3 000,00 Kč